Hand Emojji ImagesHand Emojji ImagesFigen Eğitim'de Maraton Başlıyor.

Our Top Course
React Js
(15 Reviews)
$15 $25
Java Program
(15 Reviews)
$10 $40
Web Design
(15 Reviews)
$10 $20
Web Design
(15 Reviews)
$20 $40
Instructor
Figen BAKKAL
Kurucu Müdür

Eğitim Anlayışımız

Öğrencilerimizin ruh sağlıkları ve kişilik gelişimleri her şeyin üstündedir. Onların mutlu, başarılı ve özgüvenli bireyler olarak yetişmeleri için çalışıyoruz. Bireysel farklılıkları önemsiyoruz. Bu yüzden, her öğrencimizin kendi gelişim süreci içinde en üst düzeye taşımak için çok yönlü çaba sarf ediyoruz.

Her öğrencimiz bizim için biriciktir. Bu yüzden, öğrencilerimizin her birini tek tek ele alıp onların kalabalıklarda kaybolmasına fırsat vermiyoruz. Birebir ilginin öğrencinin potansiyelini en üst düzeye taşıdığına inanıyoruz.

Öğrencilerimizi sportif, sanatsal ve akademik yönlerden destekleyerek onlarda var olan potansiyeli ortaya çıkarıyoruz.

Ülkesini seven, Türk kültürünü çok iyi bilen, bununla onur duyan, başka kültürlere de saygılı olan öğrenciler yetiştiriyoruz.

Ezberci eğitimden uzak, sorgulayan, analiz eden öğrencilerimize kendi branşlarında en iyi olan öğretmen kadromuzla rehberlik ediyoruz.

Hedefimiz öğrencilerimizi çağdaş, çok yönlü düşünebilen, duyarlı, sosyal evrensel değerlere saygılı, geçmişine ve değerlerine sahip çıkabilen, hoşgörülü, araştıran, sorgulayan, bilimsel düşünebilen, çalışkan, dürüst, farklılıklara saygı duyan, Atatürk ilke ve inkılaplarına, cumhuriyetin temel felsefesine bağlı, aydın, yeniliklere açık, ülkesini seven bireyler yetiştirmektir.